Přehled všech vypsaných kondičních hodin a zkoušek

Do aplikace se přihlaste pomocí přístupových údajů, které využíváte pro systém Moodle.


IDDatum a začátekDruhPředmětTřídaPřihlášenoUčitel
66103bc5-0488-40bb-b7a7-49fcd5a8b020čt 30.05.2024 12:00Zkouška MBS PÍSEMNÉ prověřovací zkouškyMBS11
664f74fa-3ea8-42e6-94b0-be74d5a8b020čt 30.05.2024 18:00KondiceMatematikavšechny třídy1Iva Čechová
65cb64a6-4b94-4a6f-9752-4d47d5a8b020so 01.06.2024 08:45KondiceMatematikavšechny třídy6Karel Hochmal
65cf79c3-6598-4c61-89c6-c8ebd5a8b020ne 02.06.2024 08:45KondiceČeský jazyk a lit.+Český jazykvšechny třídy13Žaneta Sněhotová
6628c5b8-ab14-46ed-8cd8-4b06d5a8b020ne 02.06.2024 15:00ZkouškaNěmecký jazyk1.AB, 1.SA, 1.PA, 3.A1Michaela Černá Kokešová
6628c5c7-120c-4ee4-a1b2-4a75d5a8b020ne 02.06.2024 15:20ZkouškaNěmecký jazyk1.AB, 1.SA, 1.PA, 3.A1Michaela Černá Kokešová
6628c5d1-71dc-4ada-8004-4b1fd5a8b020ne 02.06.2024 15:40ZkouškaNěmecký jazyk1.AB, 1.SA, 1.PA, 3.A1Michaela Černá Kokešová
6628c5d8-874c-4183-837f-4d76d5a8b020ne 02.06.2024 16:00ZkouškaNěmecký jazyk1.AB, 1.SA, 1.PA, 3.A1Michaela Černá Kokešová
6628c5e4-6a78-4e22-a72b-44c0d5a8b020ne 02.06.2024 16:20ZkouškaNěmecký jazyk1.AB, 1.SA, 1.PA, 3.A1Michaela Černá Kokešová
6628c5f1-1728-4734-95f9-4d86d5a8b020ne 02.06.2024 16:40ZkouškaNěmecký jazyk1.AB, 1.SA, 1.PA, 3.A1Michaela Černá Kokešová
66412d1f-cfa8-4842-bfd4-d7cbd5a8b020ne 02.06.2024 18:00KondiceČeský jazyk a literaturaOA všechny třídy5Alena Ralvová
66103be0-85ac-4dd1-85dd-4caed5a8b020po 03.06.2024 12:00Zkouška MBS PÍSEMNÉ prověřovací zkouškyMBS5
66104158-5734-47c6-9c90-4500d5a8b020po 03.06.2024 12:00Zkouška MBS ÚSTNÍ souhrnné zkouškyMBS6
65baacb8-1a20-45d1-a976-3495d5a8b020po 03.06.2024 18:00KondiceRuský jazykvšechny třídy3Aneta Šimonová
65c8fe98-6248-4f35-9bd0-1111d5a8b020po 03.06.2024 18:00KondiceEkonomikavšechny třídy5Věra Horčičková
6657468e-6180-4143-9840-4448d5a8b020po 03.06.2024 18:00KondiceMatematikavšechny třídy1Iva Čechová
65baad80-590c-4cfb-9858-350ad5a8b020po 03.06.2024 18:50KondiceRuský jazykvšechny třídy3Aneta Šimonová
65cf7916-45e4-462a-97b8-c8ecd5a8b020po 03.06.2024 19:40KondiceLiteratura a dějinyvšechny třídy4Žaneta Sněhotová
6630f7a5-d5cc-433a-959f-d721d5a8b020po 03.06.2024 19:40KondiceInf. a kom. technologie/Počítač. gramotnostvšechny třídy5Libor Ševců
662635cd-f324-4117-bdc3-3360d5a8b020út 04.06.2024 09:00ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
662638ff-33f4-49fa-a4fa-33a0d5a8b020út 04.06.2024 09:20ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA0Alexa Varclová
662635e3-ad94-4e96-ad7e-33a7d5a8b020út 04.06.2024 09:40ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
662635fd-6614-4524-90b3-338dd5a8b020út 04.06.2024 10:00ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
66263620-9638-4fa0-8066-3646d5a8b020út 04.06.2024 10:20ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
66263633-6754-4c29-b2b5-33a7d5a8b020út 04.06.2024 10:40ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
6626364c-6dc8-49d2-b8ca-3646d5a8b020út 04.06.2024 11:00ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
6626365f-ad34-42fc-bd92-2e26d5a8b020út 04.06.2024 11:20ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
662636c4-2dd4-44e7-b5c8-3371d5a8b020út 04.06.2024 16:00ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
662636d6-df84-4a03-9866-3378d5a8b020út 04.06.2024 16:20ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
662636e6-1ca4-41d9-bd46-332cd5a8b020út 04.06.2024 16:40ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
662636f7-36b0-438a-8e32-33a7d5a8b020út 04.06.2024 17:00ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA0Alexa Varclová
66263709-3040-42ed-9ba6-3646d5a8b020út 04.06.2024 17:20ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
66263717-d5b0-4f19-8704-33a7d5a8b020út 04.06.2024 17:40ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
6626378f-2c58-4989-a04a-332cd5a8b020st 05.06.2024 13:00ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
6626379e-b58c-49d7-b55a-3360d5a8b020st 05.06.2024 13:20ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
662637ae-196c-428d-bb37-33a0d5a8b020st 05.06.2024 13:40ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
662637d3-92c8-44af-9c7d-33a8d5a8b020st 05.06.2024 14:00ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
662637fc-0f68-4679-93fa-338dd5a8b020st 05.06.2024 14:20ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
66263810-64d4-412c-94b9-3371d5a8b020st 05.06.2024 14:40ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
66263822-364c-43ba-8c19-3371d5a8b020st 05.06.2024 15:00ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
66263837-6cc0-461f-b768-3378d5a8b020st 05.06.2024 15:20ZkouškaAnglický jazyk1.AA2, 1.AB2, 1.PA1Alexa Varclová
66104032-25c4-4b36-9f1d-458cd5a8b020čt 06.06.2024 09:00Zkouška MBS PÍSEMNÉ prověřovací zkouškyMBS2
663df82f-a0c0-451a-a8a1-6f7dd5a8b020čt 06.06.2024 15:00ZkouškaAnglický jazyk1.SA, 1.SB a 1.SC1Pavel Polák
663df83f-7f6c-4ca6-902a-6fc0d5a8b020čt 06.06.2024 15:20ZkouškaAnglický jazyk1.SA, 1.SB a 1.SC0Pavel Polák
663df84f-f6ac-414f-8cde-6f7dd5a8b020čt 06.06.2024 15:40ZkouškaAnglický jazyk1.SA, 1.SB a 1.SC1Pavel Polák
663df86a-27b0-43fe-8d54-6436d5a8b020čt 06.06.2024 16:00ZkouškaAnglický jazyk1.SA, 1.SB a 1.SC1Pavel Polák
663226bc-10e0-4578-981b-8d4fd5a8b020čt 06.06.2024 16:15KondiceČeský jazyk a lit.+Český jazykvšechny třídy3Žaneta Sněhotová
663df877-a280-4fc3-afbf-6fc0d5a8b020čt 06.06.2024 16:20ZkouškaAnglický jazyk1.SA, 1.SB a 1.SC1Pavel Polák
663df886-bd5c-4d5a-b6b0-7366d5a8b020čt 06.06.2024 16:40ZkouškaAnglický jazyk1.SA, 1.SB a 1.SC1Pavel Polák
65c8fede-6c4c-4a05-81c4-1188d5a8b020čt 06.06.2024 17:05KondiceEkonomikavšechny třídy2Věra Horčičková
6649fa1d-2dc4-4804-a03f-e998d5a8b020čt 06.06.2024 18:00KondiceAnglický jazykvšechny třídy10Pavel Polák
65bcb568-a760-4b10-8f9e-48ddd5a8b020čt 06.06.2024 19:40KondiceInf. a kom. technologie/Počítač. gramotnostvšechny třídy4Libor Ševců
66412d9e-3320-47a6-9865-d64ed5a8b020pá 07.06.2024 16:00KondiceČeský jazyk a literaturaOA všechny třídy1Alena Ralvová
66322711-ee28-48c0-9d55-8d3dd5a8b020pá 07.06.2024 16:15KondiceLiteratura a dějinyvšechny třídy4Žaneta Sněhotová
66388d29-f40c-427e-89e4-417ad5a8b020so 08.06.2024 09:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Prahavšechny třídy75
66388d48-3c78-480e-b800-4085d5a8b020po 10.06.2024 09:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Kosmonosyvšechny třídy27
66388d51-7178-49ee-a3d8-4621d5a8b020út 11.06.2024 09:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Kosmonosyvšechny třídy40
66388d5a-34a4-4252-abf6-4948d5a8b020st 12.06.2024 09:00ZkouškaPololetní písemné zkoušky Kosmonosyvšechny třídy41
66104042-6a64-401a-b2aa-479cd5a8b020čt 13.06.2024 12:00Zkouška MBS PÍSEMNÉ prověřovací zkouškyMBS3
6637e1a5-ebcc-4a87-b0db-5881d5a8b020ne 16.06.2024 18:00KondicePísemná a ústní komunikacevšechny třídy0Tereza Pňačková
6637e18a-5520-4137-8c2d-4f3ad5a8b020ne 16.06.2024 18:50KondiceČeský jazykvšechny třídy0Tereza Pňačková
66104054-8120-432e-8525-4ffed5a8b020po 17.06.2024 12:00Zkouška MBS PÍSEMNÉ prověřovací zkouškyMBS2
66104165-f1d4-41ad-b294-43aad5a8b020po 17.06.2024 12:00Zkouška MBS ÚSTNÍ souhrnné zkouškyMBS4
65c8ff11-bcf0-4415-8db7-120cd5a8b020po 17.06.2024 18:00KondiceEkonomikavšechny třídy1Věra Horčičková
65bcb4f0-74e0-4f96-b6ca-4e96d5a8b020po 17.06.2024 18:50KondiceInf. a kom. technologie/Počítač. gramotnost
rozbor chyb v prakt. zkoušce před dnem Z
všechny třídy0Libor Ševců
6630f755-f030-4cc4-8d5b-d6f4d5a8b020po 17.06.2024 19:40KondiceMaturitní práce s obhajobou
forma práce (podzimní termín maturity)
jen maturanti4Libor Ševců
66104179-086c-4e42-95a6-4246d5a8b020po 24.06.2024 08:00Zkouška MBS ÚSTNÍ souhrnné zkoušky
jen ČJL/ČEJ, EKO, MAN, UPX pro P
MBS2
661040aa-c798-42c8-8fb8-4b4bd5a8b020po 24.06.2024 09:00Zkouška MBS PÍSEMNÉ prověřovací zkoušky
poslední termín před přihlášením k podzimní maturitě
MBS1